Beschrijving
Efteling tickets (4x) al te koop met kortingen tot wel -85%
NieuwGratis verzending vanaf €20-10% tot -85% kortingGegarandeerd kortingDroom weg in de wonderschone wereld van Droomvlucht en geniet van het uitzicht vanuit de Pagode. Lach om de kletsnatte broek van opa in de Piraña en kom weer tot rust in de prachtige natuur tijdens een boottochtje met de Gondoletta.Aquanura: nieuwe showBeleef nu zelf de grootste watershow van Europa in de Efteling. Een spektakel van water, licht en vuur!Raveleijn: een spannend live spektakelTreed binnen in de magische stad Raveleijn voor een bezoek aan de nieuwe parkshow. Een live spektakel vol stunts met vuur, water en andere speciale effecten.Joris en de DraakEen draak, de heerser van Water en Vuur, bedreigt het koninkrijk… De koning roept alle moedige burgers op om dit monster te verslaan. Treed in de voetsporen van de legendarische Joris die op slimme wijze de draak versloeg!SprookjesboomHij staat al jaren diep geworteld in het Sprookjesbos en weet precies wat de Sprookjesbosbewoners uitspoken…AssepoesterAssepoester woonde in een groot huis met haar vader, haar vreselijke stiefmoeder en haar twee akelige stiefzusters. Van s ochtends vroeg tot s avonds laat moest Assepoester voor hen boenen en koken, nooit had ze eens vrij.De Vliegende HollanderJe steekt van wal in een vriendelijke haven uit de Gouden Eeuw. Een rustig tochtje… denk je nog. Maar het gevaar nadert! “Ik zal vaeren, al is het tot in den eeuwigheid.” De Vliegende Hollander is vervloekt en het verandert in een spookschip.Het meisje met de zwavelstokjesHet was oudejaarsavond en gruwelijk koud, het sneeuwde en het begon donker te worden. Op straat liep een klein arm meisje, blootshoofds en barrevoets.OpeningstijdenRegulier seizoen 5 april 2014 t/m 30 juni 2014 maandag t/m zondag
10.00 uur - 18.00 uur
Zomer 2014 1 juli 2014 t/m 31 augustus 2014
maandag t/m zondag
10.00 uur - 20.00 uurzaterdagen
10.00 uur - 24.00 uur1 september 2014 t/m 26 oktober 2014 maandag t/m zondag
10.00 uur - 18.00 uur
27 oktober 2014 t/m 5 november 2014 maandag t/m zondag
11.00 uur - 18.00 uur
Winter Efteling 2014 6 november 2014 t/m 1 februari 2015
maandag t/m zondag
11.00 uur - 18.00 uurIn de kerstvakantie open tot 20.00 uur.
Op 31 december open tot 18.00 uur.
Dit is een nieuwe omgekeerde veiling die zojuist begonnen is. Deze veiling werkt heel simpel, de prijs is verborgen, en ieder keer dat iemand de prijs opvraagt, daalt de prijs van de veiling totdat iemand deze koopt. Om de prijs te ontdekken en laten zakken heeft u credits nodig, credits zijn er al vanaf 3 cent, of doe anders mee met onze gratis veilingen. Bied dus mee & bepaal zelf de prijs! Suc6 met ClickDroppen, ClickDropz.nl
ga direct naar clickdropz.nl en ontdek de huidige prijs: www.clickdropz.nl/efteling_tickets